Fundacja Damy Radę

- pierwsza pomoc
rodzicielska

DLA KOGO?

Masz w domu maluszka i potrzebujesz wypożyczyć akcesoria, które ułatwią Wam wspólne życie, zapewniając komfort i zdrowie? Zapraszamy do naszej wypożyczalni sprzętu, będącego pierwszą pomocą rodzicielską.

CO?

LAKTATOR MEDYCZNY

• Medela Symphony pozwala pozyskiwać najcenniejszy pokarm dla Maluszka w najbardziej efektywny i przyjemny sposób. Wspiera on Mamy w całym okresie laktacji w zakresie inicjowania, rozwijania oraz podtrzymywania produkcji pokarmu. Symphony jest bardzo delikatny, stworzony na miarę każdej Kobiety.

Koszt wypożyczenia: 10 zł/min. 3 doby.

Pojedynczy zestaw indywidualny Medela: 19 zł

Podwójny zestaw indywidualny Medela: 29 zł

SŁUCHAWKI WYGŁUSZAJĄCE ECIPECI

• chronią delikatny słuch maluchów przed hałasem i przebodźcowaniem. Regulowana opaska  zapewnia równomiernie rozkładający się ucisk słuchawek wokół całej głowy, dzięki czemu są one bardzo komfortowe dla osób z nadwrażliwościami na słuch i dotyk (np. posiadających spektrum zaburzeń autystycznych czy zespół downa).

Koszt wypożyczenia: 30 zł/3 doby

CHUSTY DO CHUSTONOSZENIA

•  to fantastyczny element akcesoryjny, który znacząco ułatwia wspólne podróże, spacery oraz odkrywanie świata metodą “ciało do ciała”. Chusta dla dzieci i niemowląt to produkt, który powinien zagościć w wyposażeniu każdej mamy, sprzyjając nie tylko wygodzie jej i malucha. Chusty wspierają zdrowie kręgosłupa mamy i maluszka.

Koszt wypożyczenia: 20 zł/dobę, minimum 3 doby. Powyżej 7. dni: 15 zł/dobę.

NIANIA ELEKTRONICZNA

• to komplet dwóch urządzeń – modułu z mikrofonem umieszczonego w pokoju dziecka i odbiornika z głośnikiem. Działanie niani polega na przesyłaniu do odbiornika dźwięku, który rejestrowany jest przez mikrofon w module nadawczym. Dzięki temu będziecie mogli dbać o bezpieczeństwo swojego dzieciątka już od pierwszych chwil jego życia.

Koszt wypożyczenia: 20 zł/dobę.

Wszystkie akcesoria możecie Państwo wypożyczyć w godzinach pracy fundacji, od poniedziałku do piątku.

Prosimy o kontakt telefoniczny, jeżeli potrzebujecie Państwo porady i doradztwa w tym zakresie.

Regulamin opieki godzinowej