Fundacja Damy Radę

Nasza historia

Fundacja "Damy Radę"

xnncbncncvncvncv

Fundacja Damy Radę funkcjonuje w Tarnobrzegu od 2021 roku. Staramy się, by nasze działania niosły realną pomoc, dawały nadzieję i rozwiązania wszystkim, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji losowej. Chcemy budować duchowe mosty wsparcia dla wszystkich tych, którym życie wykopało trudne do pokonania doły, uczyć walczyć o siebie i swoje jestestwo, dodawać otuchy. Pracujemy nad motywowaniem Was do samorozwoju, do dbania o fizyczność, doradzamy, szkolimy, zagospodarowujemy czas wolny Wam, Waszym dzieciom, Waszym dziadkom.

W naszej fundacji znajdziecie cały wachlarz warsztatów, szkoleń, różnego typu aktywności. Ale to, co najważniejsze, to serce, które mamy dla każdego z Was. W naszej fundacji możecie po prostu porozmawiać, spędzić miło czas przy kawie i herbacie, być z kimś. Poczuć, że jesteście w stanie DAĆ RADĘ, mimo wszystko.